O firmie

digiwel development

Dlaczego my?

Od momentu założenia firmy Digiwel Development, konsekwentnie realizujemy naszą misję budowania najwyższej jakości mieszkań przy zachowaniu ich wyjątkowo atrakcyjnej ceny.

Przywiązujemy szczególną uwagę do komfortu lokali – dbamy o ekologiczność i jakość materiałów, energooszczędność, odpowiednie doświetlenie oraz funkcjonalne układy pomieszczeń. Nasze produkcje wyróżniają się tym że każdy szczegół został dokładnie przemyślany już na etapie projektu. Współpracujemy z cenionymi i doświadczonymi architektami, projektantami oraz dostawcami najwyższej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Pewność inwestycji

Digiwel Development to doświadczony i pewny deweloper na rynku. Każda z naszych inwestycji została ukończona w wyznaczonym czasie i przeznaczona do użytku nabywców. Kupując jedne z naszych mieszkań masz pewność udanej inwestycji.

Lokalizacja

Lokalizacje naszych inwestycji są wybierane z ogromną dokładnością. Zakupione przez nas działki mają ogromny potencjał ekonomiczny oraz kulturalny. Sumiennie stawiamy budynki w miejscach o doskonałej komunikacji, w sąsiedztwie zielonych terenów.

Jakość

Mieszkania wychodzące spod szyldu Digiwel Development wyróżniają się wygodą oraz funkcjonalnością. Rozwiązania wykorzystywane przy budowie są poparte doświadczeniem czego efektem jest przestrzeń zaprojektowana w optymalny sposób.

Przystępne ceny

Jesteśmy deweloperem który szacuje ceny zgodne z faktyczną wartością. Po zakupie działki, wykonaniu projektów oraz dokładnych kalkulacjach precyzyjnie określamy wartość każdego metra kwadratowego przyszłych mieszkań. Z nami nie przepłacisz!

Digiwel

+(48) 881 444 666
biuro@digiwel.pl

Bartycka 175, 00-716 Warszawa

Kontakt

Adres e-mail

Adres

Bartycka 175, 00-716 Warszawa