Majowa izabela

Odpocznij od miejskiego zgiełku

Oferta

INWESTYCJA ZREALIZOWANA. SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA.

Majowa Izabela

Działka nr 81/8, przy ulicy Majowej w miejscowości Izabela

Lokalizacja imponuje bliskością zieleni, która będąc od lat w niezmiennym stanie przyciąga potencjalnych inwestorów i interesantów. Nieruchomość otoczona jest bujnymi lasami, dlatego Izabela to kierunek bardzo często obierany przez spacerowiczów oraz miłośników flory i fauny, którzy bez przeszkód mogą oddawać się swoim zainteresowaniom. Jeśli marzy Ci się spokojne miejsce z dala od miejskiego zgiełku, Majowa Izabela zdecydowanie spełni wszystkie twoje oczekiwania! Korzystaj z uroków natury raptem kilka kroków od domu.

Najlepsze jakościowo materiały budowlane jak i wykończeniowe, oraz modernistyczny wygląd budynku zachwycają nabywców. To pierwszy nasz projekt o równie zaawansowanym standardzie wykończenia. Nasi projektanci włożyli wiele serca by nieruchomość prezentowała się nowocześnie przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej funkcjonalności. Struktura obiektów jest niepowtarzalna i solidna – masz więc pewność że inwestycja z biegiem czasu nie straci na swojej wartości.

Przywiązujemy ogromną uwagę do detali, dlatego też możesz mieć pewność że zastosowaliśmy najbardziej ekologiczne rozwiązania. Dzięki funkcjonalnemu usytuowaniu układu pomieszczeń, budynek jest bardzo dobrze doświetlony co wiąże się ze skuteczną energooszczędnością. Każdy szczegół został dokładnie przemyślany już na etapie projektu! Nasi architekci wykorzystali swoje wieloletnie doświadczenie by zbudować dom, który będzie służył przez długie lata.

Majowa Izabela to idealne miejsce dla osób które cenią sobie bliską lokalizację Warszawy. Dzięki łatwemu dojazdowi do stolicy, potencjalni nabywcy mogą maksymalnie korzystać z zalet zacisza miejscowości pod Warszawą. Już wkrótce nastąpi uruchomienie obwodnicy która nie tylko podniesie wartość działki, ale również sprawi że kontakt z miastem stanie się jeszcze łatwiejszy!

 

Galeria inwestycji

Digiwel

+(48) 881 444 666
biuro@digiwel.pl

Bartycka 175, 00-716 Warszawa

Kontakt

Adres e-mail

Adres

Bartycka 175, 00-716 Warszawa